Halatlı Küpeşte | Ümraniye Küpeşte

Ümraniye Küpeşte olarak korunaklı ve sağlam yapılı modellerimizden biri olan Halatlı Küpeşte Modellerini sitemizden inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • info@umraniyekupeste.com
  • +90 532 654 57 92
Ümraniye Küpeşte olarak; siz değerli müşterilerimize kaliteli,güvenilir ve kusursuz hizmet sunmaktaız.

Çelik Halatlı Küpeşte konusunda bilgimiz ve deneyimimizle Ümraniye Küpeşte olarak yaşam alanlarına şıklık ve sağlamlık katan bu modellerin üretim ayağından montajlama kısmına kadar her konuda en iyi hizmeti sunuyoruz.

Projelere özel olarak detaylandırılabilen ürünler, Ümraniye Küpeşte işçiliğiyle sizlerin isteklerine tam karşılık vermekteyiz. Merdivenlerde, balkonlarda, teraslarda yani aklınıza gelebilecek ve güvenlik gerektirebilecek her noktada isteklere tam karşılık verebilen bir ürünlerimizden biridir.

Merdivenlerin tehlike oluşturan boşluklarında en fazla kullanılan küpeşte örneklerinden biri de çelik halatlı küpeşte modelleri olmaktadır. Tehlike durumlarını ortadan kaldıran ve rahat bir kullanım sağlayan bu model balkonlarda, bahçe merdivenlerinde, parklarda, korkuluklarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Halatlı küpeştelerin boyutları uygulama yapılacak alana göre birbirinden farklılık göstermektedir. Adetli bir şekilde alımları ve istenilen alanlarda değişiklik yapılması mümkündür. Oldukça yoğun bir şekilde tercih edilen çelik halatlı küpeşte dayanıklı, sağlam ve uygun fiyatlı olmasından dolayı ön plana çıkmaktadır.