Cam Korkuluk | Ümraniye Küpeşte

Ümraniye Küpeşte olarak temizliği kolay renk açısında zengin ve yapılara modern bir hava kazandıran Cam Korkuluk Modellerini sitemizden inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • info@umraniyekupeste.com
  • +90 532 654 57 92
Ümraniye Küpeşte olarak; siz değerli müşterilerimize kusursuz, kaliteli ve güvenilir Cam Korkuluk hizmeti sunmaktayız.

cam korkuluk ile ilgili görsel sonucu

Ümraniye Küpeşte olarak günümüz mimaride yapıların daha şık, daha zarif ve daha modern bir görünüme kavuşmasını sağladık.

Camın şeffaf yapısı sizin doğayla iç içe olmasına da katkı sağlıyor. Ayrıca camın ısıyı içine çekmemesi küresel ısınmaya da engel oluyor.

Cam korkuluk temperli camın aynı ebattaki iki cam arasına konularak gerekli bölgeye monte edilmesidir. İşlem sırasında alüminyum malzemeler kullanılır. Temperli camın bir diğer adı da güçlendirilmiş camdır.

Güvenlik camı olarak da geçer. Kırılmaya daha fazla dayanıklıdır ve kırıldıklarında küçük ve keskin parçalara ayrılmazlar. Cam korkuluklar temperli camın bu özelliğinden dolayı güçlü, dayanıklı ve emniyetlidir. Cam korkuluklar ayrıca camın şeffaflığından dolayı çevreyle dosttur. Cam Korkuluk üreten firma olarak istediğiniz yere rahatça monte edilir. İster balkon, ister teras, ister merdiven korkuluğu veya havuz çevresi olsun bir çok alanda rahatça kullanılabilir.

Cam korkuluğun görüldüğü gibi kullanım alanı çok geniştir. Cam korkuluklar standart boyutlarda değildir. O yüzden her yere özel üretilir. Renk seçeneği konusunda da zengin bir tasarımdır. O yüzden istediğiniz renk ve boyutta da üretilmesi sağlanabilir. Son derece dayanıklı ve güvenlidir.

Cam korkuluğun sağladığı avantajları da gayet fazladır. Bakım masrafı istemez. Çeşit ve renk açısından gayet zengindir. Tasarlandığı yapılara; şık, estetik, zarif ve modern bir hava kazandırır. Kir ve pas tutmaz. Temizliği gayet kolaydır. Ekstra masraf çıkarmaz. Montajı çok kolaydır.Cam korkuluklar günümüz mimarisinde yapılara modernlik ve şıklık getiren bir tasarım olarak karşımızda. Ümraniye Küpeşte'ye gelin siz de bu keyfe adım atın. İstediğiniz renk ve boyutta cam korkuluğunuzu sizin için tasarlayalım.

İşinde uzman kadromuz ve geçmişten gelen tecrübelerimiz ile Cam Korkuluk hizmetimizden faydalanmak isterseniz bizlere ulaşabilirsiniz.

Cam korkuluk özellikleri

  1. Bakım masrafı çıkarmaz
  2. Çeşit seçenekleri mevcuttur
  3. Binalara şık ve estetik görünüm kazandırır
  4. Kir, pas tutmaz
  5. Tüm alanlara monte edilebilir.
  6. Cam ve balkon manzaranızı kapatmaz
  7. Çeşitli renklerde uygulanabilir
  8. Diğer korkuluk elemanlarıyla (paslanmaz,ahşap,alüminyum vb.) uyumludur.