Plastik Doğrama Korkuluk | Ümraniye Küpeşte

Ümraniye Küpeşte olarak ısı yalıtımı sağlamakla birlikte isteğe bağlı renk seçeneği ile estetik bir görünüm sağlayan Plastik Doğramalarını sitemizden inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  • info@umraniyekupeste.com
  • +90 532 654 57 92
Ümraniye Küpeşte yapılarınız için istediğiniz Plastik Pencere ve Kapı, Cam Balkon, Alüminyum Doğrama, Küpeşte imalatı ve montajı yapmaktadır.

plastik doÄ?rama ile ilgili görsel sonucu

Ümraniye küpeşte plastik doğrama, pencerelerin binalarda ve tesisatlardaki yeri çok önemlidir.

İnşaat halindeki binalarda olduğu kadar, hali hazırda oturmuş oldukları evlerinde kullandıkları eskiyen pencerelerini değiştirmek isteyen kişilerin de ilk tercihi plastik doğramadır.

Plastik doğramalar arasında yer alan pencere, kapı, kanat veya kaplamalar her geçen gün gelişen çeşitleri ve tasarımları ile tüketicilere sunmaktayız.

Doğrama üretimlerinde, görselliğe önem veren kişiler için renkli doğrama türlerine de yer verilmektedir. Binaların dış cephe rengi ile veya iç mimarisi ile uyumlu renklerde yapılan plastik doğramalar ile estetik bir görünüm elde edebilirsiniz.

Enerji tasarrufu sağlaması açısından da plastik doğramalar sıkça tercih edilmektedir. Özellikle de kış aylarının soğuk ve sert yaşandığı illerde, plastik doğramaların sağladığı ısı yalıtımı sayesinde doğalgaz faturasından tasarruf edebilirsiniz.

Isı yalıtımı kadar ses yalıtımı da oldukça önemli bir konudur. Plastik doğramalar işte bu konuda da imdadınıza yetişir. Hem içerdeki seslerin dışarıya çıkmasını engellemek, hem de dışardaki seslerin içeriye girmesini engellemek adına plastik doğramalar tercih sebebidir.