Alüminyum Küpeşte Nedir ?

Ümraniye Küpeşte,Aluminyum Korkuluk, Merdiven Korkuluk, Balkon Korkuluk, Cam Korkuluk, Krom, Paslanmaz, Teras Korkuluk Sistemleri Fiyatları...

  • info@umraniyekupeste.com
  • +90 532 654 57 92
Alüminyum Küpeşte Nedir ?

Alüminyum Küpeşte Nedir ?

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların bir hayli kısmına, emniyet ve güzel bir görünüm sağlamak için yapılan dekorasyon çalışmasıdır.

Alüminyum Küpeşte Nedir, Avantajları Nelerdir?

Merdivenlere, balkonlara, teraslara ve yapıların bir hayli kısmına, emniyet ve güzel bir görünüm sağlamak için yapılan dekorasyon çalışmasıdır. Tamamen Alüminyum profiller kullanılarak hazırlandığından uygulamaya “alüminyum küpeşte” denir.

Küpeşte, fobilik sözcüğü ile eş anlamlıdır. Ümraniye küpeşte olarak; alüminyum olduğu gibi ahşap, çelik, krom ve plastik vs. modelli küpeşte yapmaktayız.

Alüminyum küpeşte öbür küpeşte uygulamalarından değişik olarak demontajdır. Başka bir deyişle profilleri parçalara bölebilir. Daha sonra bu profiller vida ile birbirlerine vidalanara oluşturulur ve yeniden sökülebilir.

Ümraniye küpeşte olarak; küpeştelerimizi, merdivenlerde, balkonlarda, bina girişlerinde, asma katlarda, bahçelerde, havuz kenarlarında ve teraslarda monte etmekteyiz. 

Alüminyum Korkulukların Avantajları Nelerdir?

  1. Merdiven, balkon, teras ve havuz kenarları gibi kullanım alanlarına görsel olarak şıklık ve estetik katar, görsellik ve kalitesi nedeniyle yaşam alanlarınıza kalite ve değer katar.
  2. Kullandığımız malzemelerin temizlik dışında herhangi bir bakım gerektirmediği gibi yıllarca sıkıntısız kullanım imkanı sağlaması ve yüksek özellikleri sayesinde gelişen teknoloji ile modern ve akıllı yapıların tamamlayıcısı ve tercih edileni haline gelmiştir.
  3. Ürünlerimizde paslanma meydana gelmez ve korozyona  dayanıklıdır.
  4. Sağlam yapısı itibari ile hafif olması ile yapılarınızın değerine değer katar
  5. Her proje ve projenin yapısına göre uygun çözümler, ergonomi ve uygulama çeşitliliği sağlar. Uyulanabilirliği tasarım ve diğer açılardan çok kolaydır.
  6. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir.
  7. Doğa dostu bir üründür.

Haberler